من را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد

فیشیال صورت

فیشیال صورت روشی عالی برای جوانسازی پوست و از بین بردن ناخالصی ها از آن است. با این حال، برخی از افراد به دلیل کشیده شدن پوست از فیشیال صورت می ترسند. برخی ادعا می کنند که این درد شدید است. در ادامه مطلب چیزی است که باید در اولین فیشیال صورت خود انتظار داشته باشید.

با متخصص فیشیال صورت مشورت کنید

فیشیال صورت معمولا یک تجربه آرامش بخش است، مشروط بر اینکه توسط یک متخصص زیبایی مجاز انجام شود. زیبایی‌شناسان متخصصان دارای مجوز هستند و آزمون‌های کتبی و عملی تحت نظارت دولتی را پشت سر گذاشته‌اند که به آنها امکان می‌دهد در آنجا تمرین کنند.

متخصصان فیشیال صورت اجازه دارند روی اپیدرم یا لایه بیرونی پوست کار کنند. آنها همچنین ممکن است در درمان های خاصی مانند میکرودرم ابریژن، درمان LED، لایه برداری شیمیایی سبک و غیره تخصص داشته باشند. تحت دستان باتجربه متخصص فیشیال صورت، پوست شما ایمن است و آسیب نمی‌بیند.

اولین فیشیال صورت

اکنون که می دانید برای فیشیال صورت باید به یک متخصص زیبایی مراجعه کنید، می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که از پوست شما به درستی مراقبت می شود. همانطور که قبلا ذکر شد، فیشیال صورت مجموعه ای از درمان های صورت است که با هدف لایه برداری پوست، از بین بردن ناخالصی ها و پوست مرده انجام می شود.

فیشیال صورت معمولا در سالن های زیبایی، اسپا و حتی مطب متخصص پوست انجام می شود. برخی از متخصصان پوست از متخصصین زیبایی در مطب خصوصی خود استفاده می کنند.

درمان های فیشیال صورت اغلب بر اساس ارائه دهنده متفاوت است. این می تواند به اندازه یک ماساژ کل بدن در یک بسته یا فقط اصول اولیه باشد. اساساً، فیشیال صورت معمولاً شامل بخار دادن، لایه برداری و استخراج است. سایر ارائه دهندگان ماسک صورت، لایه برداری و ماساژ صورت ارائه می دهند. این اساساً به بسته ای که خریداری می کنید و ارائه دهنده خدمات بستگی دارد.
درمان فیشیال

کاشت ناخن ژل

کاشت ناخن ژل امروزه یکی از  محبوب ترین راه ها برای داشتن ناخن های بلندتر و قوی تر است. در حالی که هر طول و شکل امکانات زیادی را در بخش ناخن به ما می دهد. گاهی اوقات هدف کاشت ناخن فقط اضافه کردن لبه های بلند و بادوام به پایان هر ناخن یا ایجاد فضای بیشتری برای هنر ناخن و به طور کلی لاک ناخن است.

تکنیک ناخن کاشت ناخن ممکن است جواب شما باشد، اما البته مزایا و معایب خود را دارد. مانند ناخن های اکریلیک (اولین روش مورد تایید سالن ها برای رشد ناخن های طبیعی)، می توانند تا چهار هفته دوام بیاورند.

کاشت ناخن ژلی چیست؟
کاشت ناخن ناخن با ژل فرآیندی است که شامل یک ژل سخت است که روی ناخن طبیعی اعمال می‌شود و با نور UV فیکس می‌شود. در کاشت ناخن ژل مانیکوریست از فرم ناخن استفاده می کند، که برچسبی است که زیر لبه آزاد (نوک) ناخن می رود تا طول ناخن را افزایش دهد.

هزینه کاشت ناخن ژل می تواند از متغیر باشد، با این حال این به محل و سالن ناخن شما نیز بستگی دارد. اگر به دنبال رنگ های مختلف یا طرح های زیبا و کار شده هستید، می تواند قیمت را نیز بالا در نظر بگیرید.

مزایای کاشت ناخن ژل

  • ناخن های بلند و محکم
  • سبک برای ناخن
  • فرآیند حذف آسان و سریع
  • ایمن تر و سالم تر از ناخن های اکریلیک

معایب کاشت ناخن ژل

  • کاشت ناخن ژل می تواند به مرور زمان ناخن را ضعیف کند.
  • کاشت ناخن ژل روی ناخن های خیلی کوتاه خوب کار نمی کند

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.